GİZLİLİK VE ŞARTLAR

Gizlilik ve Kullanım Şartları

sporbilimimakale.com ’a giriş yapmış ve kullanmaya başlamış ve sitede gezinti yapan  her kullanıcı  aşağıdaki maddeleri okumuş ve kabul etmiş olarak değerlendirilmektedir. Lütfen içerikleri kullanmadan önce yazılanları dikkatli şekilde okuyunuz.

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Sitede yer alan tüm paylaşımlar ve paylaşılan içerikler her ne kadar uzmanlar tarafından yapılsa da tüm yazı meteryaller bir ön bilgilendirme veya ders çalışma kaynağı niteliğinde olup, hiçbir şekilde teşhis/tedavi ve metot olarak kullanılmamalıdır. Siteden edinilen bilgilerin kullanılması ve uygulanması sonucu oluşabilecek olumsuz durumlarda spobilimimakale.com sorumlu tutulamaz. Hastalıklar, tanılar, vücut fizibilitesi, vücut kitle indeksi, fiziksel uygunluk, beslenme, antrenman metotları, antrenman programları, antrenmanın teknik-taktik'i gibi faktörler kişilere göre farklılık gösterebileceğinden/gösterdiğinden ve bir hastalık veya sakatlık için altta yatan birden fazla neden olabileceğinden en doğru teşhis, tedavi ve tavsiyeler için doktorunuza, diyetisyeninize ve antrenörünüze danışmanız gerekmektedir.

Telif Hakkı

sporbilimimakale.com bünyesinde yayımlanan yazılı, görsel ve işitsel her türlü bilgi ve materyal 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınlanmakta ve yine aynı kanun tarafından korunmaktadır. Sitede yer alan yazı ve materyaller izinsiz şekilde paylaşılamaz. Ancak maddi bir çıkar gözetmeksizin, bireysel amaçla sporbilimimakale.com'a açık ve tıklanabilir bağlantı verilerek kaynak gösterilmesi suretiyle yazı ve diğer materyaller farklı mecralarda paylaşılabilir.

Yorumlar

Bu site 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun" kapsamında içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Bu sebeple sitede yer alan yorumlardan, yorumu yapan kullanıcı sorumludur. Bu yorum ve paylaşımlardan sporbilimimakale.com sorumlu tutulamaz.

Bu site gizlilik politikalarını değiştirme hakkına sahiptir.
sporbilimimakale.com sitesinin tüm hakları saklıdır.

Study Music Mix- HipHop Relax Mode
00:00 / 47:05

© 2020, Spor Bilimi Makale B.E. tarafından kurulmuştur. Tüm Hakları Saklıdır.